Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

19 липня 2018 року на базі 17 ДПРЧ проведено перший етап конкурсу «Кращий начальник караулу»

Дата: 20.07.2018 16:29
Кількість переглядів: 301

   В конкурсі «Кращий начальник караулу», який проводиться щорічно серед начальників караулів державних пожежно-рятувальних частин Державної служби України з надзвичайних ситуацій», приймали участь по одному кращому начальнику караулу з усих підрозділів області.

   Мета проведення даного конкурсу:
-  підвищення ролі і авторитету начальників караулів;
- заінтересованості начальників караулів у постійному вдосконаленні майстерності та високопрофесійному виконанні функціональних обов’язків;
- запровадження в караулах передового досвіду підготовки особового складу та утримання закріпленої техніки до дій за призначенням;
-  підтримання високого рівня дисципліни під час несення служби.
   Умови проведення Конкурсу:
   - до програми конкурсних випробувань включаються теоретичні тестові завдання та виконання нормативів із спеціальної підготовки.
     - виконання нормативів передбачає: одягання захисного одягу та спорядження, виконання вправ з рятувальною мотузкою та вправ з пожежною драбиною.

    Проведення конкурсу проходило під головуванням заступника начальника Управління ДСНС України у Черкаській області полковника служби цивільного захисту Перевізника Вячеслава Миколайовича.

    Також проведено семінарські заняття з наступною категорією:
-    заступник начальника пожежно-рятувальної частини (поста);
-    начальники караулів пожежно-рятувальних частини (постів);
-    начальники груп з пожежно рятувальних робіт пожежно-рятувальних частини (постів);
-    інженери з пожежно рятувальних робіт пожежно-рятувальних частини (постів). 
   Підрозділи, які приймали участь у семінарський заняттях: ДПРЧ–6 Звенигородка, ДПРЧ-17 Шпола, ДПРЧ–7 Ватутіно Звен.р-н, ДПРП-2 Катеринопіль, ДПРП-3 Лисянка, ДПРЧ-13 Тальне.

   Проведено показове пожежно-тактичне навчання на  центральну районну лікарню ім. братів М.С. та О.С. Коломійченків м. Шпола. 


   Тактичний задум навчань:

   Внаслідок  залишеного без нагляду побутового електроприладу  виникла пожежа в приміщенні бокса № 1  на  першому поверсі відділення інфекційного відділення. Склалася небезпека розповсюдження пожежі в сусідні приміщення, на суміжні бокси та 2 поверх. В наслідок горіння 1 хворий отруївся продуктами горіння та не зміг покинути бокс. Пожежу виявив персонал ЦРЛ, який повідомив про пожежу в оперативно-рятувальну службу м. Шпола. По гучномовному зв’язку був наданий сигнал тривоги та сповіщена адміністрація ЦРЛ. Адміністрація об’єкта організовує евакуацію людей та зустріч підрозділів оперативно-рятувальної служби.
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора