Шполянська районна державна адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Ювілейна осінь Михайла Кавуна

Дата: 17.09.2018 16:27
Кількість переглядів: 199

   Вересень – місяць, забарвлений у яскраве золото осені, загорнутий у тепле проміння сонця, останній спогад про літо. У ці дні відзначає свій славний 90- річний ювілей шанована людина, житель с. Марянівка Михайло Павлович Кавун.

   17 вересня 2018 року до ювіляра зі словами привітань завітали заступник голови райдержадміністрації Ольга Шпиця, голова районної ветеранської організації Володимир Пустовіт та секретар Мар’янівської сільської ради Тетяна Кравченко. Гості вручили Михайлу Павловичу квіти, подарунок та грошову допомогу передбачену районною програмою «Турбота».

   Народився  Михайло Павлович 16 вересня 1928 року в селянській родині, після закінчення сільської школи та шоферських курсів служив у десантних військах, що вимагало високих фізичних даних, швидкої реакції. Здійснив 30 стрибків із літака. З особливим хвилюванням згадує випадок, коли під час восьмого з них не розкрився парашут і довелося скористатися запасним, після чого  солдат одержав подяку і відпустку.            

    Після служби в армії і до 65-річного віку трудився в колгоспі «Зоря», 40 років із них -  на посаді водія. Перевозив колгоспні вантажі в різні точки країни, крім України,  - в Прибалтику, Ленінград,  Приуралля. За високі показники в роботі, відповідальність та трудову доблесть нагороджений Орденом Трудового Червоного Прапора.

    Разом з дружиною Катериною Іванівною, з якою у цьому році відсвяткував діамантове весілля, виростив та дав путівку в життя трьом дітям – Валентині, Анатолію та Івану, які успішно трудяться в освіті, медицині та сільському господарстві. З роками родина поповнилась 2 невістками, чотирма внуками, зятем, правнучкою, що дає радувати

     Перебуваючи на заслуженому відпочинку, Михайло Павлович продовжує в міру своїх можливостей трудитися, багато читає, захоплюється поезією. Декламує своїх улюблених  Шевченка та Твардовського.

      З роси і з води вам, шановний ювіляре! Многая літа!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора