Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На Шполянщині всі учасники І етапу конкурсу відеороликів „ Світ професій: дитячими очима ” не залишилися без відзнаки

Дата: 21.01.2019 16:23
Кількість переглядів: 156

   Впродовж різдвяних свят, відразу після зимових канікул, в приміщенні Шполянської районної філії відбулося підведення підсумків І етапу конкурсу відеороликів: „ Світ професій: дитячими очима ”, де були запрошені учні, та педагогічні працівники навчальних закладів, які взяли участь в конкурсі. 

   Розпочав захід директор Шполянської районної філії Черкаського ОЦЗ Ігор Мусюра: «Сьогодні майбутні випускники приймають для себе важливе рішення – ким стати, яке місце посісти у житті. Всі ми знаємо, що успіх приносить та праця, яка обирається за власним бажанням. Тому служба зайнятості приділяє особливу увагу професійній орієнтації школярів. Однією з форм такої роботи став конкурсу відеороликів, на якому самі школярі презентували свої улюблені професії».  
   На конкурс були представлені 10 робіт учнів 8 – 11 класів. Всі вони творчо підійшли до завдання, зуміли розкити зміст професій, проявили креативність та індивідуальність при створенні відеороликів. 

   Бути спонсором при нагородженні конкурсантів охоче погодився підприємець Максим Доценко. Всі учасники отримали солодощі від М. Доценка та призи від служби зайнятості. Шість дітей, роботи яких конкурсною комісією визнані кращими, були нагороджені грамотами за призові місця і надіслані до обласного центру зайнятості для участі у другому етапі конкурсу, а решта учнів були відзначені подяками.

   Перкможцями  у двох вікових категоріях стали учениці Шполянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2- ліцей»: Цвиргун Анжеліка – учениця одинадцятого класу і Тулуман Валентина  -  учениця дев’ятого класу. Дівчата є вихованками театральної студії «Смайлик» КЗ «Шполянського центру дитячої та юнацької  творчості учнівської молоді». Згодом Анжеліка та Валентина дали інтерв’ю журналістам районного телебачення, де охоче поділилися своїми майбутніми планами.
   На завершення заходу начальник відділу активної підтримки безробітних Наталія Демченко   висловила подяку школярам  за участь в конкурсі та педагогічним працівникам за підтримку своїх вихованців, а також побажала майбутнім випускникам визначити подальший життєвий шлях за покликанням душі, відповідно до своїх здібностей та відчути справжнє задоволення від здобутої професії.
   


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора