Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На службу до Національної поліції

Дата: 13.12.2018 16:21
Кількість переглядів: 355

13 грудня 2018 року в приміщенні Шполянської районної філії Черкаського ОЦЗ відбулася ярмарка вакансій для безробітних громадян, які перебувають на обліку в районній філії, для служби у Національній поліції. Всього на ярмарку були присутні 15 молодих безробітних громадян.

 

   Керівник відділу кадрів управління Національної поліції розповіла присутнім про умови, бажані якості та навички, вимоги до кандидатів, оплату праці. Наголосила, що робота в поліції – це : стабільна заробітна плата, можливість зростання та розвитку, безоплатне обслуговування поліцейського та членів його сім’ї у закладах охорони здоров’я МВС, бажаючі можуть отримати вищу освіту у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, професійну підготовку за міжнародними стандартами.

 

   Учасники ярмарку взяли  активну участь в спілкуванні та обговоренні питань, які для них являються найбільш важливими. На закінчення безробітні мали можливість поспілкуватись особисто та отримали контактні телефони та запрошення до служби у Національній поліції.    


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора