Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Актуальні питання обговорили з головами та бухгалтерами сільських рад Шполянщини

Дата: 05.12.2018 16:16
Кількість переглядів: 208

   5 грудня 2018 року в залі засідань райдержадміністрації відбувся семінар-навчання для голів та бухгалтерів сільських рад району.

   Роботу семінару розпочав голова Шполянської райдержадміністрації Володимир Потапенко, який  проінформував присутніх про стан справ на Шполянщині, а також наголосив на важливості проведення подібних семінарів, які дають можливість сільським головам, секретарям рад та бухгалтерам поглибити свої знання, поспілкуватися з фахівцями з різних галузей  для того, щоб потім компетентно вирішувати проблеми громади.

    Семінар продовжив свою роботу з розгляду питань порядку денного, а їх цього разу винесено на обговорення 13.
   Про підсумки виконання бюджету району за 2018 рік та особливості формування бюджету на 2019 рік доповіла присутнім начальник фінансового управління райдержадміністрації Оксана Голуб.
  Про порядок формування доходної частини місцевих бюджетів на 2019 рік йшлося у виступі начальника відділу по плануванню доходів та фінансування установ виробничої сфери фінансового управління  Ольги Осадчук.
   На основних вимогах при формуванні  видаткової частини місцевих бюджетів на  2019 рік наголошувала заступник начальника, начальник відділу по плануванню бюджету та фінансуванню  установ бюджетної  сфери фінансового  управління    Наталія Бойко.    
   Головний лікар центральної районної лікарні Василь Уманець у своєму виступі нагадав про завдання органів місцевого самоврядування по забезпеченню утримання ЦРЛ на 2019 рік.
   За допомогу в утриманні закладів освіти району подякував присутнім начальник відділу освіти, у справах молоді та спорту райдержадміністрації Павло Вербівський, який висловив сподівання, що і в наступному році ця співпраця продовжуватиметься.

   Наступним учасники семінару розглянули питання щодо утримання фахівців із соціальної роботи. З доповіддю по якому, виступила в.о. директора Шполянського РЦСССДМ Галина Орєшина.
   Крім того, на семінарі-нараді були розглянуті питання:  про  надання коштів на підвезення пільгової категорії населення, про надання фінансової підтримки редакції Шполянського районного телебачення і радіомовлення, про план роботи ветеранської організації району на 2019 рік, про Програму отримання дотації за молодняк та про здійснення підтримки та розвитку молочного скотарства в особистих  селянських господарствах. Про актуальність позитивного їх вирішення йшлося, відповідно, у виступах начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Анатолія Ракітіна, директора редакції районного телебачення і радіомовлення Наталії Задорожньої, голови районної організації ветеранів війни та праці Володимира Пустовіта та начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Володимира Коваля.
   Змістовним і цікавим для учасників зібрання було і питання підписання договорів органами місцевого самоврядування по взаємовідносинах із закладами освіти, культури, ЦРЛ, ЦСССДМ та пільговому проїзду.

   Потрібно відмітити, що протягом усього семінару присутні мали змогу обговорювати всі озвучені питання та отримувати консультації відповідних фахівців, а під час підведення підсумків семінару - навчання  голова районної державної адміністрації Володимир Потапенко подякував присутнім за плідну співпрацю та зазначив: "Завданням кожного сільського голови є покращення життя громадян та соціально-економічний розвиток відповідної сільської ради. Виконання вимог чинного законодавства України, ефективна робота по наповненню місцевих бюджетів, створення нових робочих місць є одними з головних орієнтирів у роботі органів місцевого самоврядування. Очільник району висловив і переконання, що кожен з присутніх знає проблеми та інтереси своєї громади як ніхто інший, – і саме на це маєте працювати. Влада району, в свою чергу, не залишиться осторонь і всіляко допомагатиме у реалізації ваших планів".
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора