Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

У ЧЕРВНІ 14 ДОВГОЖИТЕЛІВ ШПОЛЯНЩИНИ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ПРИВІТАЛИ ПРЕДСТАВНИКИ РАЙОННОЇ ВЛАДИ

Дата: 03.07.2019 16:13
Кількість переглядів: 175

   Червень 2019 – го був урожайним на чудові життєві дати поважних мешканців Шполянського краю.

   Тож продовжуючи гарну традицію заступник голови Шполянської райдержадміністрації Ольга Шпиця, голова районної ветеранської організації Володимир Пустовіт та представники сільських рад відвідали іменинників та ювілярів з квітами, подарунками, грошовими допомогами, передбаченими районною програмою «Турбота» та теплими привітаннями.

   Святкові зустрічі стали доброю нагодою до щирого спілкування, немало порадували  ветеранів, котрі з висоти прожитих літ краще за нас, молодших, знають справжню ціну людяності, підтримки, взаємодопомоги.

   У червні 2019 року свій 95-літній ювілей відзначила мешканка с. Надточаївка Надія Минівна Сторчак та жителька Станіславчика Зінаїда Степанівна Борона.
   Мудрі дев’яносто присіли відпочити на життєвий поріг Діни Іванівни Алдухової  та Ганни Іванівни Карбівничої із Матусова, сигнаївчанки – Антоніни Пилипівни Михайленко і Надії Олександрівни Шемет із Мар’янівки.
   Квіти і подарунки до свят отримали від представників районної влади і земляки, які переступили дев’яносторічний рубіж життя. Це Євдокія Павлівна Коваленко із Сигнаївки, Олена Минівна Малюта із Матусова, Галина Карпівна Аргат із Водяного, Яків Григорович Слободяник із Лип’янки, Василь Іванович Береговий із Товмача, Павло Максимович Невмивака із Василькова та Ганна Гаврилівна Рубан із Станіславчика.

   Привітання з вуст гостей гріли наших шановних іменинників, а ми, їх молодші земляки, маємо таку безцінну можливість грітися у променях їх літ, життєвої мудрості й оптимізму, наснажуватися на подолання труднощів сьогодення, неспівставних з пережитим ними, вчимося за їх прикладом жити у ладу із собою і світом.
   Тож вітаємо наших мудрих земляків і складаємо їм щирі слова вдячності за самовіддану й невтомну багаторічну працю, життєву мудрість, чималий досвід та пережиті бурхливі події воєнних часів. Шполянщина гордиться, що має таких поважних ювілярів!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора