Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Управління соціального захисту населення Шполянської райдержадміністрації інформує

Дата: 01.08.2018 16:13
Кількість переглядів: 230

  У зв’язку з втратою чинності Порядку контролю внутрішньо переміщених осіб, відтепер передбачені цим документом  перевірки, не здійснюються.


   Так, статтею 12 Закону визначено підстави для скасування дії довідки про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб, однією із яких є повернення особи до покинутого місця постійного проживання.
   Абзацом восьмим частини першої цієї статті передбачено, що у разі неповідомлення внутрішньо переміщеною особою про її повернення до покинутого місця постійного проживання згідно з абзацом другим пункту 3 частини другої статті 9 цього Закону рішення про скасування дії довідки відповідно до пункту 3 частини першої цієї статті приймається на підставі інформації про тривалу відсутність (понад 60 днів) особи за місцем проживання, яка дає обґрунтовані підстави вважати, що внутрішньо переміщена особа повернулася до покинутого місця постійного проживання.
   Інформацією, яка дає обґрунтовані підстави вважати, що внутрішньо переміщена особа повернулася до покинутого місця постійного проживання, є, зокрема дані, отримані з відповідних державних реєстрів; дані, отримані в результаті обміну інформацією з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування. Зокрема, органами Пенсійного фонду України надаються переліки осіб, які відповідно до інформації з Інтегрованої міжвідомчої інформаційно-телекомунікаційної системи щодо контролю осіб, транспортних засобів та вантажів, які перетинають державний кордон, “Аркан” понад 60 днів перебувають на непідконтрольній території України з порушенням вимог пункту 3 частини другої статті 9 Закону.
     Враховуючи інформацію від ПФУ за даними  системи «Аркан», управлінням соціального захисту населення Шполянської РДА з початку року були прийняті рішення про скасування 2 довідок внутрішньо переміщеним особам та прийнято рішення комісії щодо припинення соціальних виплат 20 особам.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора