Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

ВБФ "Серце до серця" проводить благодійну акцію під гаслом «Дитяче серденько, живи»

Дата: 25.02.2019 16:11
Кількість переглядів: 202

   У всix регінах України у період з 1 по 30 квітня 2019 року проходитиме 14 Всеукраїнська акція «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи», головною метою якої є збip коштів на придбання кардіологічного медичного обладнання для дитячих лікарень області.

?¦?????????????????° ???µ???° ?????µ???????°?????????????? ?°???????? ?«???µ?????µ ???? ???µ???????» - ?????????? ???° ???°?????????»???????????µ ???±?»?°?????°?????? ???»?? ?????????????? ?»?????°???µ????

   Акція відбуватиметься чотирнадцятий рік поспіль  i за цей час встигла набути загальнонаціональної підтримки. За тринадцять років існування фонду обласним дитячим лікарням було передано медичне обладнання на загальну суму 39 674 199, 83 грн. Минулого року спільними зусиллями по всій Україні волонтерами зібрано З 875 369,23 грн., завдяки чому закуплено i передано  дитячим обласним лікарняму безоплатне користування медичне обладнання для діагностики i лікування слуху.
   Минулого року Черкаська область зібрала у період проведення акції «Почуй світ!» 65 604, 55 грн. На зібрані в області кошти було придбано та передано  в Обласну дитячу  лікарню 8 слухових апаратів, що дало можливість лікувати дітей на більш якісному рівні.
   Фінал акції відбуватиметься 4-5 травня 2019 року.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора