Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Володимир Зеленський у Канаді: Ми ніколи не втомимось повторювати – Донбас і Крим є Україною

Дата: 03.07.2019 16:08
Кількість переглядів: 86

   Неможливо говорити про розвиток України, не торкаючись теми Донбасу і Криму. Про це під час Конференції з питань реформ в Україні, яка проходить у Торонто, заявив Президент України Володимир Зеленський.

54f5414e54ecc2bef80dc3b2c7fe44e1_1562108341_extra_large

   «Повернення наших територій, полонених, настання миру – це найголовніше. Це перше, що має забезпечити держава, яка орієнтована на громадянина», – сказав Глава держави.

   «І тут нам не обійтися без вашої підтримки», – наголосив Президент, звертаючись до учасників Конференції.

   За його словами, перед Україною стоять ще два великих виклики. Перший – економічний. За попередніми оцінками, для відновлення Донбасу потрібно понад 10 мільярдів євро.

   «Восени цього року ми проведемо відповідний форум у Маріуполі, на який запрошуємо іноземних інвесторів, що зацікавлені фінансувати інфраструктурні та гуманітарні проекти на Донбасі», – повідомив Глава держави.

   Другий виклик – інформаційний. Президент акцентував увагу на тому, що Україна має повертати не лише свої території, а й своїх людей.

   «Вони не мусять втрачати зв’язок із Україною. Це наші громадяни. І сьогодні їм страшно. Вони мають український паспорт, їм дають «паспорти» «ЛНР» та «ДНР», а тепер пропонують ще й російські. Страшно, бо їх намагаються спантеличити в питанні «Хто ми?» Вони – українці. Якою б мовою вони не спілкувалися. І ми повинні усвідомити це усією країною, якщо справді хочемо їхнього повернення. Очевидно, що це найскладніше питання, яке постало перед Україною. Ми ніколи не втомимось повторювати: Донбас і Крим – це Україна», – наголосив Президент.

   За словами Володимира Зеленського, те, що Донбас і Крим – Україна, має нарешті почути й усвідомити керівництво Росії.

   «Цілий світ повинен казати це на весь голос. Не втомлюючись. Це потрібно не тільки Україні, це потрібно і вам. Бо повернення Криму та мир на Донбасі – це запорука спокійного сну і в Європі, і у світі. Пам’ятайте про це тоді, коли наступного разу будете обговорювати питання санкцій», – сказав Глава держави, звертаючись до учасників Конференції.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора