Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Шана матерям – героїням Матусівської ОТГ

Дата: 07.03.2019 16:04
Кількість переглядів: 150

   В переддень Міжнародного жіночого дня – 8 Березня  Людмила Борисівна Лола та Ольга Анатоліївна Харламова із  Матусова отримали  від районної влади подарунки та квіти.


   

   За дорученням голови Шполянської районної державної адміністрації Володимира Потапенка до жінок, які за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для їх всебічного розвитку удостоєні почесного звання «Мати-героїня» завітав голова районної ветеранської організації Володимир Пустовіт.

   Розмова видалась довгою і цікавою. Жінки розповідали про своє жіноче щастя. Пригадували, як поєднували виховання дітей з роботою в місцевому господарстві. Приміром, Людмила Лола пропрацювала 27 років дояркою, а в трудовому доробку Ольги Харламової 35 років праці в рільничій ланці. Та не дивлячись на зайнятість, обидві завжди пам’ятали про своє головне покликання – мати. Тож, сьогодні для обох рідні – понад усе.

   Добрими людьми виросли п’ятеро дітей Людмили Борисівни, має жінка і трьох онуків, а для Ольги Анатоліївни справжнє щастя її шестеро дітей та семеро внуків.
   Розчулені візитом гостей з району багатодітні мами дякували за увагу та подарунки і звичайно ж, не стомлювались повторювати, що вони щасливі перед людьми і Богом, адже поруч з ними їх діти.
   Тож, шановні Людмило Борисівно і Ольго Анатоліївно, добра вам, міцного здоров’я, процвітання, сімейної злагоди, довголіття й мирного неба над головою. І щоб діти завжди тішили вас  увагою, добрим та щирим словом, віддаючи любов, з якою їх виростили та виховали ви.


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора