Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Аналіз моніторингу та оцінки якості соціалььних послуг за 2019 рік

Дата: 30.06.2020 14:57
Кількість переглядів: 34

Задля ефективності проведення оцінки якості соціальних послуг, наказом директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шполянського району (далі терцентр) від 23.08.2019 №30/02-05 призначено відповідальну особу за організацію та проведення внутрішньої оцінки якості соціальних послуг за затверджено склад комісії з оцінки якості соціальних послуг.

Внутрішню оцінку якості соціальних послуг, які надає територіальний центр проведено за період з 30.08.2019 по 30.11.2019 відповідно до Порядку проведення внутрішньої оцінки якості соціальних послуг.

Працівники терцентру, що безпосередньо надають соціальні послуги щоденно проводили самооцінку своєї діяльності, результати яких обговорювалися на нарадах.

Комісія з оцінки якості соціальних послуг працювала поетапно: збирала дані та показники щодо надання соціальних послуг установою, аналізувалися дані анкетування для визначення заходів на покращення стану надання соціальних послуг.

Внутрішня оцінка якості надання соціальних послуг визначалася із застосування шкали оцінки якісних та кількісних показників. В цілому узагальнений статус «добре» з рекомендацією продовжувати роботу із суб’єктом, що надає соціальну послугу.

Проте, незважаючи на оцінку «добре», визначено заходи щодо покращення роботи установи при наданні соціальних послуг:

  • підтримувати в актуальному стані інформаційний стенд;
  • продовжувати інформаційно - роз’яснювальну роботу серед жителів району з питань роботи терцентру;
  • своєчасно здійснювати аналіз та обробку індивідуальних планів надання соціальної послуги в частині їх перегляду;
  • активізувати роботу з висвітлення в ЗМІ інформації про роботу терцентру;
  • в межах фінансової можливості сприяти максимальному забезпеченню соціальних робітників спецодягом, взуттям, велосипедами та їх комплектуючими.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора