Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Шановна молодь Шполянщини! Дорогі юнаки та дівчата!

Дата: 26.06.2020 12:25
Кількість переглядів: 249

   Прийміть щирі вітання зі святом – Днем молоді! Молодість – один із найкращих періодів життєвого шляху, коли людина сповнена сил, здоров’я, багато мріє, але  пам’ятайте, що молодість повинна бути неупередженою, відповідальною, сміливою, вірити у свої сили і знати, що немає нічого недосяжного.
Сучасні й освічені, ви – сьогодення України, її майбутнє. Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення в бізнесі та політиці, у науці та на виробництві, у спорті та мистецтві. Саме вам, нинішнім юнакам та дівчатам, жити і творити в Україні задля того, щоб вона була європейською демократичною державою. 
Молодість – безцінний дар. Його треба приймати з вдячністю та використовувати всі переваги цієї прекрасної пори життя. Будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте далекоглядні плани на майбутнє та реалізовуйте їх. 
Бажаю вам наснаги, успішної перспективи, світлої долі, фізичних та духовних сил, справжнього людського щастя та здійснення всіх ваших планів та мрій!

З повагою голова

Шполянської райдержадміністрації                            Наталія Коваль 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора