Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Вперше Шполянську районну державну адміністрацію за всі роки її існування очолила молода, перспективна та чудова жінка Коваль Наталія Миколаївна

Дата: 29.01.2020 12:48
Кількість переглядів: 1978

25 січня 2020 року Президент України Володимир Зеленський підписав розпорядження №58/2020-рп «Про призначення Н. Коваль головою Шполянської районної державної адміністрації Черкаської області» https://www.president.gov.ua/documents/582020-rp-31993.

29  січня заступник голови Черкаської облдержадміністрації Юрій Лесюк представив активу Шполянського  району нового голову районної державної адміністрації. На зустріч були запрошені працівники апарату Шполянської РДА та її стуктурних підрозділів, керівники громад, депутати районної та міської рад, сільські голови, керівники підприємств, установ та організацій, представники громадських організацій та політичних партій.

У свою чергу, новопризначена голова адміністрації Наталія Коваль, виступаючи перед присутніми, озвучила першочергові завдання, а саме:

- відновити довіру до державної влади та державних інституцій в районі;

- завершити децентралізацію - щоб всі села району увійшли в спроможні громади;

 - налагодити  партнерські відносини з усіма ОТГ, для подальшої співпраці для спільного розвитку району та у питаннях виконання доручень Уряду і Президента;

- вчасно підготовити і забезпечити проведення місцевих виборів;

- налагодити  партнерські відносини з місцевим бізнесом, аби створювалися нові робочі місця, економіка виходила з «тіні» - залучались так звані «внутрішні інвестиції»;

- оберігати цінність людського життя. Кожен житель має право жити в безпеці, жити в екологічно чистому середовищі, має право на соціальний захист і захист свого здоров’я, право отримувати якісні публічні та адміністративні послуги (освітні, медичні, культурні та інші). В цьому напрямку я буду співпрацювати з усіма територіальними представництвами центральних органів виконавчої влади та керівництвом об’єднаних громад, районної ради.

- контролювати забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.

«Визначеність, стабільність, гарантії, захищенні права – ось основні складові успіху держави в житті кожного громадянина. На рівні нашого району я буду працювати, системно і віддано, для досягнення успіху кожної громади, кожного жителя району!», - зазначила у своїй промові Наталія Миколаївна.

Колектив Шполянської райдержадміністрації приєднується до щирих привітань та бажає  Вам доброї вдачі у будь-яких починаннях. Нехай реалізується все заплановане - від глобальних проектів побудови інфраструктурних об'єктів до маленьких реконструкцій та організації свят. Якщо дійсно спеціаліст своєї справи береться за діло, то у нього все завжди виходить. Ми вважаємо, що Ви саме така людина. Тому - успіхів Вам, та хай щастить!

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора