Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

7 грудня – День місцевого самоврядування

Дата: 06.12.2019 15:06
Кількість переглядів: 80

Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!


       Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування.
    Це свято –  добра нагода для підведення підсумків, аналізу зробленого та планів на майбутнє. 
Не дивлячись на серйозні випробування, з якими зіткнулася наша держава та місцеве самоврядування в останні роки, Шполянська районна та  сільські ради плідно працювали над вирішенням цілого ряду важливих соціально-економічних питань розвитку Шполянщини.
Тож в цей ден висловлюю  вдячність депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Саме ви, представляючи інтереси громади, тим самим забезпечуєте право кожного з нас бути почутим.
     Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток. Нехай їхній багатий досвід роботи в органах самоврядування стане часткою творчої роботи кожного з нас.
     Уклін і шана вам за любов до рідного краю, самовіддану щоденну працю, високу активність у громадсько-політичному житті, непереборне бажання та здатність здолати усі негаразди. Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальних громад, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, достатку й благополуччя. 
  Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додають усім нам  сили та наснаги.

 

З повагою
перший заступник голови 
районної державної адміністрації
Ю.Козоріз

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора