Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Відкритий до діалогу, – Роман Боднар на зустрічі з підприємцями області

Дата: 13.11.2019 09:56
Кількість переглядів: 66

   Комунікація з представниками підприємницьких структур різного рівня – від малого до великого бізнесу – є надзвичайно важливою та необхідною. Про це сказав у ході засідання Регіональної ради підприємців у Черкаській області керманич області Роман Боднар.

_DSC0056 (1)   Каже: аби наповнювався бюджет, що й серед пріоритетних завдань Президента України, у регіоні має бути нормальний інвестиційний бізнес-клімат, коли бізнесу комфортно працювати й немає перешкод, коли є порозуміння й комунікація, а влада оперативно та швидко реагує на вимоги сучасності.

_DSC0033 _DSC0053

   – Відкритий до діалогу та хочу бути корисним, – звернувся голова облдержадміністрації до підприємців. – Ваша візія, досвід і мої владні можливості в симбіозі стануть поштовхом до серйозних зрушень в регіоні. Ідеї та пропозиції структуруємо за пріоритетністю й рухатимемося вперед, вирішуючи нагальні проблеми. Переконаний, нам вдасться налагодити співпрацю й комунікацію з вами.

   Роман Боднар акцентував на тому, що обов’язково аналізуватиме ті рішення, які ухвалюватиме Рада, зокрема й сьогоднішні. Окрім того, уже з наступного тижня планує почати заслуховування кожного керівника структурних підрозділів ОДА по всіх сферах. Йтиметься і про бізнес-клімат, інфраструктурні проекти та інше: “Упевнений, що, за результатами цих бесід, матиму ширше бачення проблем. Потому очевидно стартує дієва комунікація. Доти ж накопичую інформацію, адже конструктивні рішення формуються на основі всебічної достовірної інформації”.

_DSC0041

   Між тим, очільник області сказав, що до роботи необхідно залучати й громадськість, застосовуючи сучасні інформаційні технології: «Питання важливі й стратегічні для регіону обов’язково доводитимемо до суспільства, сподіваючись на зворотній зв’язок».

   Під час засідання надію на спільну плідну роботу з владою висловив і голова Регіональної ради підприємців Черкащини Олександр Турченяк. Він зазначив, що Регіональна рада – це комунікаційний майданчик, який варто ефективніше застосовувати. На його думку, бізнесу треба об’єднуватися, як і владі більше комунікувати з бізнесом.

   Власні думки, зокрема й проблемні питання, озвучив і голова обласної Федерації роботодавців Борис Райков, а також інші представники підприємництва.

_DSC0063

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора