Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Вітаємо Едуарда Пресліцького з присвоєнням почесного звання «Заслужений працівник культури України»

Дата: 11.11.2019 10:30
Кількість переглядів: 136

   За значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки та високу професійну майстерність, відповідно до Указу Президента України від 8 листопада 2019 року № 834/2019 Пресліцькому Едуарду Едуардовичу - керівникові народного аматорського ансамблю танцю "Гренада" Шполянського районного будинку культури імені М.В.Гоголя присвоєно почесне звання «Заслужений працівник культури України» (https://www.president.gov.ua/documents/8342019-30385).

   Починаючи з 2011 року Шполянська районна державна адміністрація та районна рада, заручившись підтримкою активних і небайдужих жителів району з числа батьків вихованців Едуарда Едуардовича, зверталась з проханням до обласної державної адміністрації сприяти у відзначенні нашого земляка, його клопіткої праці почесною нагородою. І ось, напередодні Всеукраїнського Дня працівників культури України на Шполянщину надійшла приємна звістка. До когорти славних земляків наших вписано і ім’я Едуарда Едуардовича Пресліцького.


Колектив районної державної адміністрації щиро здоровить митця - шполянина із високою відзнакою.
 

Шановний Едуарде Едуардовичу!
Ви є гордістю Шполянщини, гордістю України. Пишаємося Вами, зичимо міцного здоров’я, родинної злагоди та душевного тепла.
Нехай ніколи не полишають Вас завзятість та енергія, сила волі, витримка та оптимізм.


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора