Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

9 листопада - Всеукраїнський день працівників культури і майстрів народного мистецтва

Дата: 08.11.2019 10:47
Кількість переглядів: 90

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва Шполянини!
 

Від імені районної державної адміністрації і від себе особисто щиро вітаю усіх вас з професійним святом.


 

Повноцінне духовне життя народу неможливе без активної діяльності працівників культури і майстрів мистецтв. Колоритним, органічним поєднанням народних традицій з сучасними мистецькими здобутками завжди славилась наша Шполянщина – край працьовитих, гостинних, талановитих людей, закоханих у пісню і гарне слово. 
Вітаючи зі святом, висловлюю щирі слова вдячності працівникам відділу культури і туризму райдержадміністрації, будинків культури та клубних установ, бібліотек, фахівцям музейної справи, учасникам аматорських колективів за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки.
Завдяки вам, справжнім майстрами своєї справи, культура Шполянщини як галузь, попри всі труднощі та негаразди, розвивається, збагачується новими іменами, цікавими формами роботи.
Божої благодаті вам на шляху творення та нових здобутків у нелегкій, але такій потрібній, подвижницькій діяльності на ниві культури та духовності.
Міцного здоров’я і безмежного щастя вам і вашим родинам, тепла і добробуту, невичерпного творчого натхнення і мистецьких злетів під мирним небом незалежної України.

 

З повагою
перший заступник голови
Шполянської райдержадміністрації
Ю. Козоріз


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора