Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Все про перевірки

Дата: 05.11.2019 11:55
Кількість переглядів: 84

   01 листопада 2019 року в приміщенні Шполянської РДА за сприянням Шполянської районної філії Черкаського ОЦЗ пройшов інформаційний семінар для роботодавців району на тему: «Перевірки по новому. Все про перевірки».

   Даний захід організував Департамент регіонального розвитку Черкаської облдержадміністрації та профспілка «Солідарність». В роботі семінару взяли участь представники 60 роботодавців району. 
  Метою проведення даного заходу є інформування роботодавців району про зміни, які вносяться до законодавчих актів. Висвітлювалися питання перевірок Держпраці, перевірок Держпродспоживслужби (управління захисту прав споживачів), питання податкової служби, організація роботи з охорони праці. Інформація, яка висвітлювалася на семінарі, має велике значення для роботодавців. Адже доповідач Ракова Ольга Федорівна, голова ЧМПО «Солідарність», звернула їхню увагу на такі аспекти, як направлення на перевірку, її тривалість, питання, які підлягають перевірці – тобто все те, що роботодавець не вимагає у перевіряючого, а робити це потрібно задля дотримання всіх законних підстав проведення перевірки. 

   Розглядалося питання штрафів, які накладаються на роботодавців за недотримання законодавства про працю, їх розміри та вчасність сплати. Здійснювався огляд характерних порушень та способи їх упередження.


       

   У ході семінару, під час колективного обговорення проблем, учасники отримали позитивну мотивацію щодо подальшої співпраці, так як бачать, що вони самі і їхні проблеми не залишають байдужими фахівців служби зайнятості і керівників району, які знаходять можливості надати кваліфіковані консультації для всіх бажаючих.
     
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора