Шполянська Районна
Державна Адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Керівники району відвідали сім'ї загиблих воїнів АТО

Дата: 09.10.2019 15:33
Кількість переглядів: 60

   Понад п’ять років тому на українську землю прийшло лихо, яке безжально стинає цвіт нації – найкращих синів свого народу. Біль утрат у зоні АТО/ООС тривожить щодня душу кожного українця. Кращих своїх патріотів втрачає Вітчизна, а українські сім’ї залишаються без рідних…

   Напередодні Дня захисника України  перший заступник голови Шполянської райдержадміністрації Юрій Козоріз, заступник голови райдержадміністрації Ольга Шпиця  завітали до рідних загиблих Станіслава Майоренка та Олександра Кондратюка. Під час зустрічі Юрій Олексійович поцікавився їх матеріальним становищем та проблемами в умовах сьогодення, висловив слова шани, співчуття та розуміння непоправної втрати синів, подякував за подвиг їхніх синів та вручив подарунки.

   Обидві мами, Марія Іванівна та Ольга Миколаївна, висловили вдячність за допомогу та моральну підтримку. Ділячись спогадами про синів, зазначили, що сподіваються, що захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність України, їх сини загинули немарно, що ціною свого життя наблизили час перемоги.


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора