Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Привітання освітянам району

Дата: 04.10.2019 12:24
Кількість переглядів: 69

Шановні працівники освіти, ветерани педагогічної праці!


 

На календарі осінь, але перші дні жовтня щороку дарують нам тепле і радісне свято – День працівника освіти. Його відзначення вже давно стало знаком всенародної шани та вдячності до тих, хто крок за кроком супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває захоплюючий світ знань, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців.
Напередодні Дня вчителя хочу подякувати Вам, шановні педагоги за тепло, що ви даруєте нашим дітям, за те, що сієте в їхніх серцях зерно прекрасного, доброго, вічного.
Ви - творці майбутнього нашої держави, її інтелекту. Глибоко переконаний у тому, що Ваш професіоналізм, відданість обраній справі та підтримка районної влади стануть запорукою подальшого розвитку освіти нашого району. Тож нехай ваша мудрість та досвід завжди будуть вшановані державою, учнями, батьками. 
Нині триває освітня реформа Нова українська школа, завдяки якій ми зможемо кардинально поліпшити якість шкільної освіти та підвищити довіру суспільства до школи. В основі цієї реформи – учитель. Учитель, якому дали можливість відкрити свої таланти, своє бачення, свою жагу, свої сильні якості. 
Вчіть дітей добру, справедливості та тим головним моральним цінностям, котрі зараз відстоює весь український народ – цінностям свободи та незалежності, миру та добра, взаємоповаги та гідності. Готуйте їх до життя у суспільстві, яке швидко змінюється та вимагає високого рівня освіченості.

 

Дорогі освітяни!

Вітаючи вас із професійним святом, бажаю Божої  ласки  і благодаті, мудрості і виваженості  у  прийнятті  важливих  рішень. Нехай засіяні вами лани заколосяться щедрим врожаєм, а зерна вашої турботи проростуть глибокою вдячністю, шаною і любов’ю вихованців, щастям і радістю, затишком і благополуччям. Плідних ужинків  вам на шляху  оновлення  і розвитку  освіти. 
 

Зі святом вас, дорогі вчителі!

 

Перший заступник голови райдержадміністрації

Ю.Козоріз


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора