Шполянська Районна
Державна Адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На Шполянщині підведено підсумки контрольної перевірки з питань техногенно-екологічної, пожежної безпеки і надзвичайних ситуацій

Дата: 11.09.2019 16:53
Кількість переглядів: 57

   Відповідно до Плану роботи Головного управління ДСНС України у Черкаській області на 2019 рік та Плану проведення комплексних та контрольних перевірок районних ланок територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Черкаської області на 2019 рік, в період  з 2 по 11 вересня 2019 року здійснено контрольну перевірку виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки у Шполянському районі та Шполянській міській об’єднаній територіальній громаді.

   11 вересня 2019 року під час роботи комісії щодо здійснення контролю за виконанням вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки на стадіоні «Колос» м.Шполи  було проведено огляд сил цивільної оборони та цивільного захисту району: техніки і оснащення оперативно-рятувальної служби УДСНС України у Черкаській області, спеціалізованої медичної служби, енергетики, захисту сільськогосподарських рослин і тварин та інші служби району. У заході взяла участь заступник голови  Шполянської райдержадміністрації Ольга Шпиця.

   Цього ж дня, на нараді під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Юрія Козоріза, було підведено підсумки з керівним складом цивільного захисту району та керівниками служб цивільного захисту. 

   Голова комісії – заступник начальника Управління ДСНС України у Черкаській області Вячеслав Перевізник представив Акт контрольної перевірки виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки та діяльності аварійно-рятувальних служб у Шполянському районі.
   В акті зазначено, що в цілому Шполянською районною державною адміністрацією, Шполянською міською об’єднаною територіальною громадою, місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, установами і організаціями забезпечується конституційне право громадян на захист життя і здоров’я у мирний час та в особливий період, вживаються відповідні заходи щодо захисту населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій шляхом запобігання таким ситуаціям, ліквідації їх наслідків і надання допомоги постраждалим.
   На завершення Вячеслав Миколайович  подякував шполянам за плідну співпрацю та висловив сподівання, що питання, які ще потребують доопрацювання, будуть вирішуватись у спільній взаємодії. Він також наголосив, що у Шполянському  районі знаходиться один з найкращих підрозділів Управління ДСНС України у Черкаській області. Тож всі разом повинні працювати задля того, щоб, насамперед, попередити та запобігти. А завершив Вячеслав Перевізник свій виступ побажаннями  всім успіхів і якомога менше надзвичайних ситуацій.


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора