Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Шполянська родина традиційно відзначила День Державного Прапора України в географічному центрі території України

Дата: 23.08.2019 13:39
Кількість переглядів: 537

   23 серпня 2019 року з нагоди Дня Державного Прапора України керівники району, учасники бойових дій на сході нашої країни, громадськість району взяли участь в урочистому піднятті Державного Прапора України.

   Державний Прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Під таким знаменом український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. Мить, коли піднімається Державний Прапор України та звучить Державний Гімн, – це момент піднесення, який сповнює серце кожного українця гордістю за рідну країну.

   «Ми маємо бути гордими тим, що є українцями,  пишатись і берегти наш Прапор, як символ свободи, як пишаються та бережуть його українські воїни»,- з вітальним словом до присутніх звернувся перший заступник голови Шполянської райдержадміністрації Юрій Козоріз.
   Також, до вітального слова долучилася заступник голови районної ради Лідія Татарина.

   З нагоди Дня Державного Прапора та 28-ї річниці Незалежності України військовим комісаром Шполянського районного військового комісаріату Русланом Безшийшком було вручено державні відзнаки  учасникам АТО та Операції Об’єднаних Сил на сході нашої держави. 
   Відповідно до наказу Шполянського районного військового комісаріату від 21.08.2019 № 102 «Про заохочення учасників бойових дій з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України» відзнаку Президента України «За участь в антитерористичній операції» вручено солдату Ковальському  Сергію Сергійовичу, солдату Рябоконю Олександру Григоровичу, нагрудний знак «ВЕТЕРАН ВІЙНИ – УЧАСНИК БОЙОВИХ ДІЙ» молодшому сержанту Бурківському  Олександру Васильовичу, старшому солдату Бондаренку Святославу Юрійовичу, солдату Дашку  Тарасу Олексійовичу, нагрудний знак «Учасник АТО»  старшому солдату Курінному Констянтину Констянтиновичу, старшому солдату Кайгородову Олегу Олександровичу, солдату Білашу Руслану Миколайовичу.  
 


     

«Україно – ненько матінко моя
До твого серденька припадаю я
Збережи рідненька нас від ворогів
Захисти, країно, дочок і синів» -

такою пісенною композицією за участю колективів Шполянського РБК завершилися урочистості до Дня Державного Прапора в географічному центрі території нашої держави.  


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора