Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Школи Шполянського району практично готові до початку нового навчального року

Дата: 22.08.2019 10:11
Кількість переглядів: 121

   За тиждень підходять до кінця літні канікули, а в освітніх закладах району завершується підготовка до нового 2019/2020 навчального року.

   За інформацією відділу освіти райдержадміністрації передбачається, що у новому навчальному році за партами шкіл району освіту здобуватимуть 1140 учнів. Відтак, до зустрічі школярів у загальноосвітніх навчальних закладах проведено поточні ремонти: впорядковано адміністративні приміщення, коридори, котельні, приміщення харчоблоків та їдалень, класні кімнати. 
   Для дітей, що вперше прийдуть до школи восени, (а їх цьогоріч 117) за програмою Нової української школи у всі загально-освітні заклади Шполянщини вже завезені нові парти, шафи, сучасну оргтехніку та дидактичні матеріали.

   В  Терешківській   школі  на даний час продовжуються роботи з будівництва внутрішнього туалету, які планується завершити у найкоротші терміни та відразу ж приступити до його будівництва   в Топильнянському навчально – виховному комплексі.
   З початку цього тижня з метою встановлення рівня готовності закладів дошкільної, загальної середньої освіти району до роботи в у 2019/2020 навчальному році було продовжено огляд закладів освіти представниками районної влади.

   Зокрема, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Козоріз та начальник відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Павло Вербівський побували в школах Товмача, Нечаєвого, Водяного, Ярославки, Антонівки, Лозуватки, Терешок, Топильної і Василькова та одночасно перевірили стан готовності закладів дошкільної освіти на відповідних територіях. За результатами контрольного об’їзду було встановлено, що всі заклади освіти практично на 100% готові до початку нового навчального року.

   Влада району щиро дякує педагогам, працівникам освітянської сфери, спонсорам, головам місцевих рад, депутатам всіх рівнів, батькам та всім, хто долучився до цієї важливої справи – якісної підготовки загальноосвітніх навчальних закладів до роботи у новому навчальному році.
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора