Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Ігор Шевченко зустрівся із обласними депутатами

Дата: 21.08.2019 09:23
Кількість переглядів: 73

   Голова Черкаської ОДА Ігор Шевченко зустрівся із представниками депутатського корпусу обласної ради. Це перше спільне засідання, яке відбулося після призначення очільника області Президентом України.

IMG_20190820_180837_798

   Голова Черкаської ОДА Ігор Шевченко зустрівся із представниками депутатського корпусу обласної ради. Це перше спільне засідання, яке відбулося після призначення очільника області Президентом України.

   На початку зустрічі Ігор Шевченко наголосив, що налаштований на конструктивну співпрацю із кожним депутатом обласної ради.

IMG_20190820_175416_733

   – Ми маємо спільно створити сприятливий клімат та здорову атмосферу для продуктивної роботи. Я готовий до співпраці із кожним представником депутатського корпусу. Тільки так ми покажемо інвесторам, що тут люди дивляться в одному напрямку і готові до розвитку. На Черкащину обіцяв приїздити Президент не рідше, ніж 2 рази на рік. Нам має бути не соромно за нашу роботу і результати, – звернувся до депутатів обласної ради Ігор Шевченко.

IMG_20190820_180721_979

   Також додав, що на пропозиції та проблеми народних обранців реагуватиме першочергово, оскільки саме їм довірилися черкащани з усієї області.

   Продовжуємо працювати не залежно від того, будуть вибори, чи не будуть. Вирішуватимемо поточні важливі для області питання, – додав Шевченко.

   На засіданні депутати порушили тему ремонту доріг в області, оскільки саме воно є найбільш актуальним по всій території.

   Очільник Черкащини у свою чергу зауважив, що не може і не буде відповідати за дорожні справи попередників.

   – Зараз складно обговорювати це питання, бо по суті і предмету обговорення немає. Доріг в області просто немає. Погоджуєтесь? Я не можу і не буду нести відповідальність за дії попередників. Є плани на наступний рік і на залишок цього року, їх озвучимо згодом. Зараз для мене болюче і на часі питання заступників, тому що вирішувати накопичені роками проблеми одноосібно не можливо фізично.

   19 серпня Президент Володимир Зеленський розпорядженням звільнив ще дванадцятьох голів райдержадміністрацій Черкащини. Депутати облради висловили занепокоєння, адже важливо, щоб попри відсутність керівництва поточні проблеми вирішувалися.

IMG_20190820_175718_410

   Також народні обранці запитали в голови ОДА, чи має він пропозиції щодо кандидатури на посаду голови обласної ради. Ігор Шевченко запевнив, що підтримає того, хто зможе конструктивно працювати і знайти діалог із усіма фракціями депкорпусу.

   Додамо, що наступне сесійне засідання заплановане на 6 вересня.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора