Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Тривають перевірки стану готовності шкіл до початку навчального року

Дата: 19.08.2019 10:57
Кількість переглядів: 86

   Підготовка закладів освіти до роботи у новому навчальному році перебуває під постійним контролем та у зоні особливої уваги керівництва Шполянського району.

   Протягом минулого тижня, відповідно до графіку огляду готовності навчальних закладів Шполянського району до 2019/2020 навчального року, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Козоріз та начальник відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Павло Вербівський відвідали навчально – виховні заклади Надточаївки, Сигнаївки, Мар’янівки та Журавки.

   У ході перевірки посадовці разом із директорами шкіл оглянули предметні кабінети, рекреації, пришкільні території закладів освіти, приміщення котелень, спортивних залів та майданчиків, їдалень та харчоблоків, стан облаштування внутрішніх туалетів тощо. Особлива увага зверталась на створення у закладах нового освітнього простору, проведення ремонтних робіт, матеріально-технічному, навчально-методичному забезпеченню, дотриманню вимог законодавства про охорону праці, забезпеченню безпеки життєдіяльності дітей.

   Перший заступник голови райдержадміністрації, аналізуючи підсумки об’їзду, зазначив, що усі перевірені навчальні заклади продемонстрували належну готовність до нового 2019/2020 навчального року. Працівникам закладів разом з батьками та спонсорами вдалося виконати значний обсяг робіт та створити комфортні умови для навчання школярів і виховання дошкільнят.

   Також Юрій Олексійович окреслив ті проблемні питання, які потрібно вирішити кожному навчальному закладу та зауважив, що наразі необхідно зосередити всі зусилля на завершенні створення належних умов для першокласників. Він наголосив, що на сьогодні створення нового освітнього простору з урахуванням комфортних умов та впровадження інноваційних підходів у навчанні є одним із найбільш важливих завдань під час втілення концепції нової української школи, аби навчально-виховний процес проходив максимально продуктивно.
   Що ж до перевірки готовності решти навчальних закладів до нового навчального року, то цю роботу відсьогодні буде продовжено. Дані заходи перебувають під постійним контролем та у зоні особливої уваги керівництва району.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора