Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Професійне навчання безробітної молоді є приорітетом на Шполянщині

Дата: 14.08.2019 12:09
Кількість переглядів: 96

   «Професійне навчання безробітних проводиться Шполянською районною філією Черкаського ОЦЗ з урахуванням вимог ринку праці та перспектив розвитку регіону.

   Число роботодавців, які використовують можливості служби зайнятості щодо підготовки кваліфікованих робітників збільшується. Фахівці Шполянської РФ відразу реагують на потреби щодо укомплектування вакансій за  затребуваними професіями. Так з метою підбору кваліфікованих кадрів для підприємств району з початку року направлено на підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації за різними професіями та навчальними програмами 230 осіб, з них 48 безробітних з числа молоді», - коментує директор філії Ігор Мусюра.
   Нещодавно під замовлення ФОП Є.Степового, ФГ «Вікторія», СТОВ «Іскра» та СТОВ «Агрофірма  Вись» за професією тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва чотири колишні безробітні з числа молоді закінчили навчання на базі Городищенського навчального пункту ДПТНЗ Черкаського навчального центру Міністерства аграрної політики та продовольства України. Всі слухачі мали різні професії.  Задорожній С. та Пархоменко С. мали досвід роботи слюсара-ремонтника, Фурман О. працював водієм, Дідківський Р. мав освіту агронома. Об’єднало юнаків бажання отримати конкурентоспроможну професію на місцевому ринку праці та гідну заробітну плату.  Після закінчення навчання вони отримали права та   свідоцтва про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації і були працевлаштовані  в сільськогосподарські товариства району. Нині хлопці з великим задоволенням використовують здобуті  професійні навички тракториста та успішно виконують нові обов’язки.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора