Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На поважні іменини до мудрих довгожителів Шполянщини

Дата: 02.08.2019 09:23
Кількість переглядів: 103

   Квапливо, в турботах, метушні та в роботі пролітають роки. А коли зустрічаєш своє 90-річчя, або ж впевнено крокуєш крок за кроком до наступних ювілейних та іменинних дат, трішки по-іншому дивишся на життя, переоцінюєш ті речі, котрі раніше вважалися найголовнішими. Тепер це добре знають ще сім поважних шполян.

   Протягом другого літнього місяця приймали вітання від районної влади Ольга Пудіївна Коноваленко, Ольга Денисівна Рудь, Надія Макарівна Бондаренко, Марія Василівна Рудь із Василькова,Антоніна Матвіївна Доменко із Лозуватки та шполянин Олексій Іванович Габелок.

   Приїздили привітати поважних іменинників з днем народження заступник голови райдержадміністрації Ольга Шпиця та керівник районної ветеранської організації Володимир Пустовіт. Поважні гості бажали винуватцям родинних свят міцного здоров’я, родинного тепла і добробуту, підтримки рідних і близьких людей та вручали квіти, подарунки і грошову допомогу передбачену для ювілярів районною програмою «Турбота». 
   Теплими і урочистими зустрічами ознаменувались візити Ольги Шпиці та Володимира Пустовіта і до двох голів ветеранських осередків сіл Топильна та Іскрене – Олександра Назаровича Гордієнка і Миколи Даниловича Мотрича, яким липень 2019 – го подарував ювілейні дні народження. 
 

 Міцного здоров’я та життєвих сил вам, шановні земляки - довгожителі, ще на довгі роки!
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора