Шполянська районна державна адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Вітаємо сільського голову Сигнаївки Сергія Ошовського з Днем народження

Дата: 02.08.2019 08:14
Кількість переглядів: 400

День 2 серпня 2019 року ознаменувався поважним ювілеєм для Сергія Павловича Ошовського.

 З цієї нагоди щирі слова привітань линуть на адресу ювіляра від колективу Шполянської райдержадміністрації .

 

Шановний Сергіє Павловичу!

З почуттям глибокої поваги ми відзначаємо, що вся Ваша трудова біографія, організаторський талант і здібності нерозривно пов’язані з рідним краєм, його людьми і сповна віддана їм, особливо в період діяльності в органах місцевого самоврядування на відповідальній посаді сільського голови. За цей час Вами зроблено значний внесок у соціально-економічний розвиток території, благоустрій села та  поліпшення матеріального добробуту односельчан.   

    Ми високо цінуємо Вашу працелюбність і компетентність, життєву мудрість і діловитість, які створили Вам заслужений авторитет і повагу серед колег по роботі і жителів Сигнаївки.

    Ваша душевна щедрість і доброта, повсякденна турбота за людей, чуйність і доброзичливість у людських взаємовідносинах служать прикладом для наслідування.

   Висловлюємо Вам, за Вашу невтомну працю сердечну вдячність і глибоку шану, зичимо невичерпної енергії і оптимізму, міцного здоров’я, душевного тепла і сімейного затишку, достатку і благополуччя, нових плідних успіхів і звершень на благо рідного села та його мешканців.

Нехай Вас ніколи не перестають цінувати і поважати, а будуть лише брати приклад з такого мудрого і успішного керівника. Бажаємо, щоб Ви завжди були на кілька кроків попереду. Бадьорості і оптимізму Вам у всіх ділових починаннях!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора