Шполянська районна державна адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Шанованому земляку – 55-ть

Дата: 17.07.2019 09:25
Кількість переглядів: 70

Вітаємо з ювілейним Днем народження директора Лебединського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №3», підполковника козацтва, курінного отамана Лебединського куреня імені П. Дорошенка - Сергія Осаулу.

Шановний Сергіє Олександровичу!

Прийміть наші сердечні вітання і найкращі побажання з нагоди Вашого ювілейного Дня народження!

У цей день Ваша зірка яскраво знаменує народження шанованої і  непересічної особистості, а доля дарує активне, насичене і цікаве життя.

Увесь Ваш життєвий шлях є прикладом сумлінного та високопрофесійного ставлення до своїх громадянських і службових обов'язків, служіння українському народу та його державі.

Тож бажаємо в день славного свята, щоб накопичені Вами життєвий досвід і мудрість допомагали і надалі досягати нових висот. Цілеспрямованість, лідерські якості та відповідальний підхід до всіх справ стали запорукою подальших звершень.

Зичимо Вам здоров'я, бадьорості духу, добра, щастя, впевненості у завтрашньому дні і прекрасного настрою. Нехай Ваш багатий досвід, професійна компетентність і активна життєва позиція служать і далі на благо жителів нашого району.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора