Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Військова служба за контрактом – зайнятість з достойною оплатою праці

Дата: 16.07.2019 16:55
Кількість переглядів: 142

   «Головна мета служби зайнятості – якнайшвидше працевлаштувати шукачів роботи. Насьогодні питання працевлаштування безробітних ще й  з достойним рівнем оплати праці може вирішити  військова служба в Збройних Силах України за контрактом. Саме з цією метою фахівцями Шполянської районної філії Черкаського обласного зайнятості систематично організовуються семінари, до участі у яких запрошуються представники районного військового комісаріату та військових частин», - повідомляє директор  філії  Ігор Мусюра. 

   Днями 11осіб з числа безробітних відвідали семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України. Перед учасниками заходу виступив начальник відділення комплектування - заступник міського комісара Шполянського районного військового комісаріату Кільченко Сергій Миколайович. Він розповів присутнім про порядок відбору громадян України на військову службу за контрактом та в резерв Збройних Сил України,  до навчальних  частин та інших військових формувань, ознайомив з основними вимогами до кандидатів на посади та пільгами для військовослужбовців рядового, сержантського та офіцерського 
складу за контрактом. 

   У свою чергу, представник військової частини, Давиденко В. І., надала інформацію про затребувані вакансії та спеціальності військової частини  А1565 у місті Мукачево. Сама Валентина родом із Шполянщини, тривалий час працювала медичною сестрою в районній лікарні. Згодом пішла служити за контрактом в ЗСУ. У ході активного діалогу учасники семінару отримали детальні відповіді на свої питання та інформаційні матерівли, а також зрозуміли, що військова служба в Збройних Силах України за контрактом – достойна перспектива їх зайнятості .


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора