Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Відбулась звітно-виборна конференція Шполянської районної організації ветеранів

Дата: 26.06.2019 15:59
Кількість переглядів: 534

   26 червня 2019 рокув залі засідань районної ради відбулась звітно-виборна конференція районної організації ветеранів, в якій взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Козоріз, заступник голови райдержадміністрації Ольга Шпиця, заступник голови районної ради Лідія Татарина, голови первинних ветеранських організацій району. Засідання проводив голова районної ветеранської організації Володимир Пустовіт.

   На порядок денний зборів було винесено наступні питання:
1. Звіт районної ради ветеранів війни та праці за звітний період з травня 2015 року по липень 2019 - го;
2. Звіт ревізійної комісії районної організації ветеранів;
3. Вибори ради ветеранів;
4. Вибори ревізійної комісії;
5. Вибори делегатів на звітно-виборну обласну конференцію ветеранів.
   До учасників заходу звернувся перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Козоріз, який подякував ветеранам за тісну співпрацю, за вагомий внесок у патріотичне виховання молоді, за трудовий неспокій ветеранів, за добрі справи і активну життєву позицію. При цьому зазначив, що між ветеранською організацією й районною владою склалися міцні, конструктивні взаємини, в основі яких покладено принципи взаєморозуміння й відповідальності.  

   По завершенню свого виступу Юрій Олексійович виконав і приємну місію. За сумлінну самовіддану працю, активну трудову діяльність, патріотизм, людяність і професіоналізм, відповідальне ставлення до обраної справи, вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху в районі спільну грамоту районної державної адміністрації та районної ради заступник очільника району вручив голові ветеранської організації Володимиру Пустовіту. Отримав Володимир Минович і квіти та щирі привітання від Лідії Татариної і Ольги Шпиці.    

   У ході подальшої роботи конференції присутні  заслухали звіт Володимира Пустовіта  про проведену роботу  ради районної організації ветеранів за минулий рік. У своїй доповіді голова ветеранської організації окреслив і завдання  та шляхи розвитку ветеранського руху на наступний 5-річний період.
   Заслухавши  звіт ревізійної комісії за звітний період учасники зібрання  обрали раду районної організації ветеранів, ревізійну комісію, делегатів на звітно-виборну конференцію Черкаської обласної організації ветеранів. 

   А ось щодо виборів голови районної організації, то наступні чотири роки цю посаду знову обійматиме чинний керівник ветеранської організації Володимир Пустовіт.

      


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора