Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Пряма мова. Костянтин Омаргалієв про дорожні ремонти

Дата: 04.08.2018 15:58
Кількість переглядів: 217

   – Продовжуємо ремонтні роботи на дорогах Черкащини. На сьогодні Державним підприємством «Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області» проводяться тендерні процедури на проведення ремонтів та експлуатаційне утримання автомобільних доріг на електронному майданчику державних закупівель Prozorro. Станом на 1 серпня оголошено 142 пропозиції, з них не відбулись 41. Їх оголосили повторно.

   Ремонтні роботи з поточного середнього та дрібного ремонтів на 59 об’єктах. ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області» організоувало виконання ямкового ремонту 23,4 тис. м2 та відновлення дорожнього покриття понад 90 тис. м2. Вже виконали цих робіт на 61 млн грн. Ямковість ліквідована на 201 км доріг при участі органів місцевого самоврядування та організацій і підприємств різної форми власності.

   Нині врегульовуємо ситуацію з ремонтом дороги через Мошни. Вже спільно ухвалили рішення обмежити рух селом великоваговиків, чия тоннажність перевищує 30 тонн. До 16 серпня тут будуть встановлені відповідні знаки.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора