Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Про державну підтримку галузі тваринництва

Дата: 29.08.2018 15:58
Кількість переглядів: 242

   Управління агропромислового розвитку Шполянської райдержадміністрації нагадує про ПОРЯДОК використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва, що визначає механізм використання коштів, передбачених Мінагрополітики у державному бюджеті за програмою “Державна підтримка галузі тваринництва”

   Бюджетні кошти спрямовуються з метою державної підтримки розвитку галузі тваринництва, стабілізації поголів’я худоби та поліпшення її генетичного потенціалу, стимулювання збільшення виробництва продукції тваринництва .
    На виконання п.9 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва затверджено  Постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року №107 сільські, селищні, міські ради та ради об'єднаних територіальних громад із 01-05 вересня повинні подати відомості фізичних осіб, які мають право на отримання дотації за молодняк великої рогатої худоби до управління агропромислового розвитку облдержадміністрації за адресою м. Черкаси, вул. Смілянська 131, каб. 209.
   Разом із відомістю прохання  подати копію довідок про відкриття рахунків в банку та копію ідентифікаційного коду.    Наголошуємо документи будуть прийматися із 01 по 05 вересня незважаючи на вихідні дні.

   На виконання п. 8  Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України  від 07.02.2018 року №107 повторно доводимо до відома керівників та бухгалтерів сільгосппідприємств інформацію щодо отримання дотації за утримання корів суб’єктами господарювання, які є юридичними особами.
   Рішенням Уряду визначено терміни подання документів для отримання дотації за корів аграріями, які є юридичними особами.    Таким чином  до Мінагрополітики подаються до 1 травня (станом на 1 січня) та до 1 жовтня (станом на 1 липня) такі документи:
- заявку (в електронному та паперовому вигляді);
- довідку про відкриття поточного рахунка, видану банком;
- копію звіту про стан тваринництва (форма 24-сг) станом на 1 січня та 1 липня поточного року;
- довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з податків і зборів.
    Комісія Мінагрополітики до 15 травня та до 15 жовтня поточного року на підставі поданих документів визначає обсяг дотації за утримання корів за кожним суб’єктом господарювання та приймає рішення про включення їх до реєстру.
   Міністерство протягом п’яти робочих днів затверджує розподіл бюджетних коштів між суб’єктами господарювання та не пізніше 5 червня та 5 листопада поточного року спрямовує відповідні суми на їх банківські рахунки. Дотація на корову в рік сплачується двома частинами по 750 гривень.
   Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 20 березня 2018 року № 148 затверджена форма заявки (наведена нижче).

  Укр  ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства аграрної 
політики та продовольства аїни
20 березня 2018 року № 148
    Комісії Мінагрополітики для надання державної підтримки  галузі тваринництва 

ЗАЯВКА
для отримання дотації за утримання корів
Прошу розглянути подані документи для отримання спеціальної бюджетної дотації за утримання корів молочного, молочно-м’ясного та м’ясного напряму продуктивності за бюджетною програмою «Державна підтримка галузі тваринництва»
Поголів’я корів станом на 01 січня/01 липня *: ____________________________

Відомості про суб’єкта господарювання, який є юридичною особою:
1. Найменування:
повне _______________________________________________________________
скорочене (за наявності) _______________________________________________
2. Місцезнаходження __________________________________________________
3. Місце провадження господарської діяльності ___________________________
                                                                                            (поштовий індекс, адреса)
Телефон_____________ Факс________________ Е-mail ____________________
4. Форма власності ____________________________________________________
5. Види діяльності за КВЕД _____________________________________________
6.    Код згідно з ЄДРПОУ _______________________________________________
7.    Банківські реквізити ________________________________________________

Додатки: документи, зазначені у пункті 8 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від  07 лютого 2018 року              № 107.

З вимогами Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 07 лютого 2018 року № 107, та з умовами отримання дотації за утримання корів ознайомлений(а) і зобов'язуюсь їх виконувати.

Керівник                     __________________        ___________________________
                               (підпис)                                          (прізвище, ініціали)
Головний бухгалтер __________________        ____________________________
                               (підпис)                                           (прізвище, ініціали)
«___»________ 20__ року 

* Зазначається необхідна дата на момент подання.

    Також у 2018 році діють і інші напрямки державної підтримки, а саме:
    Компенсація відсотків надається суб’єктам господарювання, які залучили в національній валюті у банках короткострокові кредити для покриття виробничих витрат та середньострокові і довгострокові кредити для покриття витрат капітального (інвестиційного) характеру, пов’язаних із провадженням діяльності у галузях: вівчарство, козівництво, бджільництво, звірівництво, кролівництво, шовківництво та аквакультура.
    Компенсація вартості об’єктів, профінансованих за рахунок банківських кредитів, надається суб’єктам господарювання, які залучили у банках кредити строком  до п’яти років, обсягом до 500 млн. гривень на один об’єкт у національній валюті для здійснення будівництва та/або реконструкції тваринницьких ферм та комплексів для утримання великої рогатої худоби, свиней, птиці (в тому числі водоплавної та індиків), доїльних залів, підприємств з переробки сільськогосподарської продукції (молока, м’яса, побічних продуктів тваринного походження, що належать до  II категорії) (далі — об’єкти).
     Часткове відшкодування вартості племінних тварин, сперми та ембріонів здійснюється на безповоротній основі суб’єктам господарювання, які є  юридичними особами, за закуплені ними племінні (генетичні) ресурси у період з 1 жовтня попереднього року до 30 вересня поточного року у розмірі до 50 відсотків вартості (без податку на додану вартість), але не більш як:
за закуплені в Україні племінні телиці, нетелі, корови молочного, молочно-м’ясного і м’ясного напряму продуктивності вітчизняного походження з племінних заводів та племінних репродукторів або за ввезені у режимі імпорту — 24 000 гривень за одну голову;
за закуплені в Україні племінні свинки та кнурці з племінних заводів та племінних репродукторів або ввезені у режимі імпорту — 5 000 гривень за одну голову;
за закуплені в Україні племінні вівцематки, барани, ярки з племінних заводів та племінних репродукторів або за ввезені в режимі імпорту — 4 000 гривень за одну голову;
за закуплену в Україні ідентифіковану сперму бугаїв вітчизняного походження або за ввезену в режимі імпорту, за умови внесення плідників до Каталогу бугаїв молочних, молочно-м’ясних порід/ Каталогу бугаїв м’ясних порід і типів з визначеною племінною цінністю — 100 гривень за одну дозу у розрахунку не більше трьох доз на одну голову власного маточного поголів’я;
за ембріони великої рогатої худоби — 500 гривень за одну штуку.

   Детальніше з програмами державної підтримки можна ознайомитися за посиланням http://minagro.gov.ua/uk/support_apk.
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора