Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Голів та членів ДВК навчали, як працювати під час виборів

Дата: 19.03.2019 15:56
Кількість переглядів: 144

   19 березня 2019 року у залі засідань Шполянської районної ради проведено навчання-тренінг голів та членів дільничних виборчих комісій. На семінарі вивчали питання організації підготовки та проведення виборів Президента України 31 березня 2019 року.

   У навчанні взяли участь представники дільничних виборчих комісій Шполянського району.
   Семінар проведено у рамках проектів міжнародної технічної допомоги, що реалізується Центральною виборчою комісією і Міжнародною фундацією виборчих систем  (IFES) при ОБСЄ .
   Ключова роль цього заходу – підвищити рівень підготовки дільничних виборчих комісій.

   На навчанні йшлося, зокрема, про організацію роботи дільничних виборчих комісій, забезпечення необхідною документацією, підготовка приміщення для голосування, складання протоколу про підрахунок голосів виборців на виборчих дільницях. 
   За інформацією районного відділу ведення Державного реєстру виборців на території Шполянського району утворено 42 виборчі дільниці, в тому числі спеціальна виборча дільниця у приміщенні районної лікарні. Кількість виборців у районі станом на 19.03.2019 становить 34742 особи.

   Тренери Міжнародної організації виборчих систем при ОБСЄ звернули увагу присутніх на навчаннях членів виборчих комісій на чітке виконання їхніх безпосередніх завдань з тим, щоб ні у спостерігачів, ні в представників кандидатів на пост Президента держави, ні в самих виборців не виникало жодних зауважень до процесу підрахунку голосів та оформлення виборчих протоколів.
   За словами ж начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Шполянської РДА Тетяни Бурбак,  ефективність проведення подібних навчальних заходів, змістовність методичних і навчальних матеріалів та отримання заснованих на міжнародних стандартах консультацій, як свідчить практика, сприяють проведенню прозорих та демократичних виборів.
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора