Шполянська районна державна адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Служби цивільного захисту до виконання завдань готові

Дата: 22.08.2018 15:55
Кількість переглядів: 291

   Такого висновку дійшли члени комплексної комісії на чолі із заступником начальника Управління із запобігання надзвичайним ситуаціям Управліня ДСНС України в Черкаській області, полковником служби цивільного захисту - Олександром  Євпаком, що перевіряли виконання вимог законів та інших нормативно – правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки у Шполянському районі.

  З 13 по 22 серпня 2018 року даною перевіркою було охоплено ряд об’єктів органів управління, органів місцевого самоврядування та спеціалізовані служби цивільного захисту: служба енергетики, інженерна спеціалізована, служба зв’язку і оповіщення, медична служба, служба торгівлі, харчування та матеріального забезпечення, служба транспортного і технічного забезпечення, служба із захисту сільськогосподарських тварин і рослин, протипожежна служба, служба охорони громадського порядку.

   За планом комплексної перевірки 22 серпня 2018 року  головою райдержадміністрації Володимиром Потапенком спільно з заступником голови комісії, начальником відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Управління ДСНС України у Черкаській області - Олександром Бормотовим було проведено огляд сил і засобів спеціалізованих служб цивільного захисту, які були укомплектовані необхідною кількістю техніки, особовим складом, матеріалами. 
   За підсумками комісії, спеціалізовані служби цивільного захисту Шполянського району, готові до виконання завдань за призначенням.

  Окрім оцінки діяльності об'єктів, перевірка передбачала також надання організаційно-методичної допомоги органам управління та органам реагування на надзвичайні ситуації в питаннях цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.
   Підбиваючи підсумки десятиденної перевірки заступник начальника оперативно-координаційного центру УДСНС України у Черкаській області - Ігор Дядюра зазначив, що мета перевірки  на Шполянщині досягнута, а також наголосив на належній співпраці та порозумінні керівництва райдержадміністрації з керівництвом спеціалізованих служб, що діють в районі. Саме ці чинники, на думку перевіряючих, дозволяють успішно виконувати поставлені завдання.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора