Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

В Шполянській районній філії Черкаського обласного ЦЗ проведено семінар

Дата: 22.10.2018 15:55
Кількість переглядів: 194

   18 жовтня 2018 року в Шполянській РФ пройшов семінар спільно з соціальними партнерами на тему: «Презентація послуг, що надаються службою зайнятості, у тому числі щодо вирішення питань зайнятості інвалідів».

  В роботі семінару взяли участь представники 15 роботодавців району. Вони висвітлили практичні аспекти роботи щодо створення нових робочих місць, свої проблеми, досвід.

   Метою проведення даного заходу є поліпшення роботи щодо створення в районі  нових робочих місць з використанням механізмів, передбачених Законом України «Про зайнятість населення».

    Перед учасниками семінару виступили керівники та фахівці районної філії, які окреслили коло питань щодо поліпшення роботи по реалізації Закону України «Про зайнятість населення» в частині стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць та працевлаштування на них громадян,  неконкурентоспроможних на ринку праці шляхом компенсації роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

 Акцентовано увагу також на розширенні можливостей співпраці центру зайнятості та роботодавців по навчанню та перепідготовці кадрів за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування з послідуючим працевлаштуванням їх на новостворені робочі місця.

   Після семінару два роботодавці виявили бажання скористатися компенсацією витрат у розмірі єдиного внеску за працевлаштованих безробітних.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора