Шполянська районна державна адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Сигнаївські співаки підкорили сцену Одеси

Дата: 04.12.2018 15:53
Кількість переглядів: 337

   1-3 грудня 2018 року в Одесі проходив IV Всеукраїнський багатожанровий мистецький фестиваль-конкурс «Віват, витоки!», в якому серед розмаїття учасників, а це понад 80 творчих колективів, взяли участь і наші земляки : зразковий хоровий колектив «Родина» Сигнаївського навчально – виховного комплексу та пісенні колективи Сигнаївської дитячої музичної школи імені Івана Шульги.

   Підтримали шполянських  співаків голова Шполянської райдержадміністрації Володимир Потапенко, начальник відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Павло Вербівський, Почесний директор Сигнаївської школи, незмінний організатор та натхненник юних обдарувань Людмила Свердел, батьки юних обдарувань та наставники.

   У віночку українських талантів наші земляки помітно виділялися своєю яскравістю і самобутністю, а їх пісенна творчість зуміла зачарувати всіх артистів і вболівальників.

   Протягом двох конкурсних днів наші земляки  мали можливість продемонструвати свій творчий рівень , і як результат, стали учасниками Гала - концерту та отримали почесні нагороди.

   І ось імена переможців, лауреатів І премії : Зразковий хоровий колектив «Родина» Сигнаївського НВК у номінації «Вокал.Хори» змішана вікова група, колективи Сигнаївської ДМШ ім.Івана Шульги вокальне тріо «Рута» в номінації «естрадний вокал» змішана вікова група та жіночий вокальний ансамбль «Оксамит» в номінації «народний вокал» доросла вікова група, солісти Альона Черевко в номінації «естрадний вокал» старша вікова група та Ірина Підмогильнав номінації «естрадний вокал» вікова група дорослі.

   Подяки від організаторів фестивалю отримали директор Сигнаївського НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст.» Євгеній Бесараб та керівник вищевказаних колективів, директор Сигнаївської дитячої музичної школи Ірина Підмогильна.

   Тож вітаємо з перемогою наших дзвінкоголосих «соловейків» із Сигнаївки й бажаємо подальших успіхів і творчого натхнення!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора