Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Готовність виборчих дільниць перевіряється робочою групою, створеною при Шполянській райдержадміністрації

Дата: 27.03.2019 15:52
Кількість переглядів: 184

   З метою здійснення систематичного аналізу та контролю за станом виконання органами місцевого самоврядування повноважень з матеріально – технічного забезпечення виборчого процесу, розпорядженням голови райдержадміністрації від 26.02.2019 року № 38 створена районна робоча група щодо сприяння дільничним виборчим комісіям в реалізації їх повноважень.

   В ці дні члени робочої групи з підготовки виборчих дільниць до виборів Президента України у Шполянському районі активно інспектують і аналізують стан їхньої готовності прийняти виборчі комісії.

   Приміром, 27 березня 2019 року голова райдержадміністрації Володимир Потапенко, що є головою робочої групи спільно  зі своїм заступником та членом цієї робочої групи Ольгою Шпицею здійснили виїзд у населені пункти Терешківської, Сердегівської, Топильнянської та Лозуватської сільських рад, де оглянули стан приміщень та будівель, які використовуються у якості виборчих дільниць. Головна мета - встановлення реальної готовності таких об’єктів до процесу волевиявлення громадян під час виборів Президента України 31 березня.
   В ході перевірки були дані рекомендації головам сільських рад, спільно із головами дільничних виборчих комісій, вжити комплекс організаційних та практичних заходів щодо ліквідації виявлених недоліків, зокрема дотримання температурного режиму.

   Загалом же, станом на сьогодні, всі  дільниці, що відкриються 31 березня 2019 року на території Шполянського району, відповідають вимогам чинного законодавства України. Приміщення повністю підготовлені до роботи. Комісії  забезпечені скриньками, сейфами для зберігання виборчої документації, телефонним зв’язком та засобами протипожежного захисту. 
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора