Шполянська районна державна адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Про цьогорічну оздоровчу кампанію в Шполянському районі

Дата: 26.07.2018 15:52
Кількість переглядів: 228

   У літній період 2018  року в районі працювало 25 пришкільних таборів з денним перебуванням дітей, в яких відпочинковими послугами забезпечено 1524 дитини. 


   Протягом 2018 року 4 дітей пільгових категорій Шполянського району (2 талановиті та обдаровані дитини, 2 з багатодітної малозабезпеченої дитини) були забезпечені послугами оздоровлення в УДЦ « Молода Гвардія», 9 дітей пільгових категорій (5 дітей позбавлених батьківського піклування, 2 талановиті та обдаровані дитини, 1 дитина, що перебуває на диспансерному обліку, 1 з багатодітної малозабезпеченої родини) в МДЦ «Артек»; 21 дитина, батьки яких учасники АТО в ДЮОТ «Звенигора.
   Із 7 по 27 серпня 2018 року планується оздоровлення 29 дітей пільгових категорій (1 дитина учасника АТО, 14 дітей позбавлених батьківського піклування, 3 дітей, що перебувають на диспансерному обліку, 11 талановитих та обдарованих дітей) в оздоровчому таборі «Плай» Одеська обл., смт. Сергіївка, а з 2 по 22 серпня цього року 3 дітей пільгових категорій (1 з багатодітної малозабезпеченої дитини, 2 дітей, що перебувають на диспансерному обліку) будуть оздоровлені в ДОТ «Тимурівець».
   Питання оздоровлення та відпочинку дітей перебуває на постійному контролі у  Шполянській райдержадміністрації.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора