Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На Шполянщині планували громадські роботи на наступний рік

Дата: 15.11.2018 15:51
Кількість переглядів: 155

   15 листопада 2018 року в приміщенні Шполянської районної філії Черкаського ОЦЗ відбувся семінар з представниками місцевих органів державної влади та самоврядування. Участь у семінарі взяли голови та головні бухгалтери  15 сільських рад.

       На семінарі піднімалось питання щодо подальшого розвитку громадських робіт, як одного з важливих напрямків у системі державних гарантій забезпечення зайнятості працездатного населення та одночасного вирішення питань соціального розвитку району.

   З метою підготовки до організації громадських робіт, які будуть проводитись у 2019 році, запропоновано підготувати та винести на розгляд сесії сільської ради «Програму організації та фінансування  громадських робіт у 2019  році», затвердити рішенням виконкому сільради перелік роботодавців та види громадських робіт. Разом з цим  рекомендовано місцевим органам державної влади та самоврядування до видів громадських робіт включити роботи, пов’язані  із наданням соціальних послуг населенню (допомога особам похилого віку, одиноким непрацездатним особам, особам з інвалідністю, учасникам АТО та їх сім’ям, тощо), роботи з екологічного захисту навколишнього середовища. Обговорено фінансування даних видів робіт як за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття так і за рахунок коштів роботодавців.

   Не менш важливим питанням семінару – подання звітності до служби зайнятості.

   Присутні на семінарі прийшли до одностайної думки щодо потреби у виділенні коштів на проведення  громадських робіт на 2019 рік, прискорення роботи в цьому напрямку та особливої актуальності на даний час громадських робіт з благоустрою та впорядкуванню території населених пунктів, які мають соціальну та екологічну значимість для територіальних громад.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора