Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Сервісні центри МВС Черкащини перевірять таємні клієнти

Дата: 19.03.2019 15:46
Кількість переглядів: 138

 Шановні відвідувачі сервісних центрів МВС!

   Ми запускаємо проект «Таємний клієнт»  в оновлених сервісних центрах МВС Черкас, а зовсім незабаром і Умані. Завдяки цьому громадяни зможуть оцінити роботу державної структури та вплинути на хід розвитку реформи в напрямку сервісу.
   Таємним клієнтом зможе стати будь-яка людина. Для цього необхідно відвідати сервісний центр МВС та отримати реальну послугу, заповнити та надіслати анкету-відгук.
    Анкета для заповнення: hsc.gov.ua/anketa/
   Під час свого візиту громадянин зможе оцінити: роботу адміністратора за інформаційною стійкою, адміністратора, який надав послугу, екзаменатора (у випадку складання іспиту на право керування транспортним засобом), фахівця Експертної служби МВС, спеціаліста кол-центру Головного сервісного центру МВС.
   Клієнт також зможе зазначити інформацію щодо зручності навігації, дотримання інклюзивних умов, організації роботи сервісного центру МВС, доступності інформації на сайті та консультаційної підтримки у соціальних мережах.
   У рамках проекту можна буде перевірити якість надання наступних послуг: реєстрація та перереєстрація авто, отримання посвідчення водія вперше або його обмін, отримання довідки про несудимість, замовлення індивідуальних номерних знаків.
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора