Шполянська районна державна адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Тривають перевірки сільських закладів культури Шполянського району

Дата: 10.08.2018 15:41
Кількість переглядів: 353

 Головою Шполянської РДА Володимиром Потапенком та начальником відділу культури і туризму Анатолієм Лозовим проводяться перевірки роботи закладів культури в літній період, та їх підготовка до зимово-опалювального періоду. За червень-липень відбулись поїздки в села: Сигнаївка, Мар’янівка, Лебедин, Водяне.

   8 та 9 серпня 2018 року було перевірено роботу Ярославківського та Лозуватського СБК.
  В Ярославському Будинку культури працюють різні гуртки, а саме: вокальний, хореографічний, драматичний, художнього читання та ін. працює два любительські об’єднання – «Чарівний візерунок» та «Юні тенісисти». Роботи сільських умільців, тобто вишивка, були відзначені нагородами та приймають участь у всіх можливих виставках, викликаючи захоплення глядачів.   Колективи, а саме жіночий вокальний квартет «Водограй», дитячий вокальний ансамбль «Соняхи», дитяче вокальне тріо «Віночок», чоловічий вокальний квартет «Явір»,  та окремі солісти є постійними учасниками районних та обласних фестивалів, де отримують відповідні нагороди.
   На протязі двох останніх років було опорядковано квіткові клумби біля головного входу, зроблено ремонт в гримерній кімнаті та встановлено в ній обігрівачі, замінено двері запасних виходів та двері головного входу. На даний час триває ремонт кабінету директора СБК, оформлення нових стендів у фойє закладу. Планується доробити ремонт покрівлі, та капітальний ремонт фойє. 
   Також продовжуються розпочаті в минулі роки ремонти в Лозуватському сільському Будинку культури. Замінено майже всі вікна, зроблені ремонти в гурткових кімнатах, кімнаті художнього керівника. В одному із реставрованих кімнатах буде створено музей села Лозуватки. Для проведення різноманітних заходів в зимовий період придбано опалювальний генератор.

 

 

   Єдиною відкритою проблемою є відсутність директора та художнього керівника. За словами голови села Станіслава Бойка та начальника відділу культури і туризму Шполянської РДА це питання незабаром буде зняте.
   Поїздки керівництвом району продовжуватимуться.
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора