Шполянська районна державна адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Ювілей керівника ТОВ "Сільгосптехніка": на хлібороба його небо освятило

Дата: 21.08.2018 15:39
Кількість переглядів: 259

   21 серпня 2018 року голова Шполянської райдержадміністрації Володимир Потапенко та голова районної ветеранської організації Володимир Пустовіт привітали директора ТОВ "Сільгосптехніка»  Володимира Олександровича Колотила з ювілеєм — 70-річчям з Дня народження.

   З нагоди прекрасної дати гості побажали ювіляру міцного здоров’я, життєвих сил, радості, бадьорості духу, благополуччя. Вручили квіти та подарунки.
   Усе своє трудове життя Володимир Олександрович віддає праці на землі. Трудиться самовіддано і творчо, а розпочав ювіляр свою діяльність у 1972 році в колгоспі  с.Ступично Катеринопільського району на посаді головного механіка. З 1980 року працював в Шполянському РТП, після реформування "Шполаагропромтехсервіс" на посадах: технолог, начальник СТОТ, головним інженером та директором. З 2003 року по даний час займає посаду директора ТОВ "Сільгосптехніка". Впродовж кількох скликань обирався депутатом районної ради. 
   За багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, визначні трудові досягнення, вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу ювіляр неодноразово нагороджувався Почесними грамотами від органів районної влади. 
   Володимир Олександрович  живе роботою, у ній знаходить велике задоволення, черпає енергію для втілення творчих планів. Є висококласним спеціалістом, людиною мислячою і практичною, має господарський хист. Він усе робить для того, щоб розвивалося сільське господарство, кращими були умови праці та життя земляків.

   Саме тому, за словами очільника району Володимира Потапенка, ювіляр заслуговує на шану і повагу. Як приклад, в день головного державного свята – Дня незалежності України– в доробку Володимира Колотила з’явиться ще кілька почесних, і в той же час заслужених нагород. 
   Тож, ще раз вітаємо Володимира Олександровича з ювілеєм і до зустрічі на урочистостях 24 серпня 2018 року!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора