Шполянська Районна
Державна Адміністрація
Шполянський район, Черкаська область

До Дня бійця територіальної оборони

Переглядів: 179

   В умовах, коли в країні точиться неоголошена війна, важливо знати і вміти захищати свій рідний край. 

   Саме тому в Україні  з метою підвищення обороноздатності, захисту інтересів громад у військовий час створено підрозділи територіальної оборони. І відтепер щороку, 7 жовтня у нашій державі відзначатимуть День бійця територіальної оборони.

  «Першою ластівкою» святкування цього дня стали заходи, проведені 5 жовтня 2018 року в Смілянському районі на стрілецькому полігоні за участі військовослужбовців  Шполянського, Смілянського, Кам’янського та Городищенського районів.

   Протягом дня  бійці територіальної оборони взяли участь в теоретичних заняттях, після яких було проведено і практичні з несення служби на блок-постах, охорони важливих об’єктів,  інструктаж з поводження із зброєю та практичні стрільби зі стрілецької зброї.

  Наказом ТВО військового комісара Шполянського районного військового комісаріату підполковника Сергія Кільченка, військовослужбовці підрозділів територіальної оборони Шполянського району, а саме: лейтенант запасу Острик І.В., старший сержант запасу Масякін В.П., сержант запасу Мандебура В.В., молодший сержант запасу Слабошпицький В.Г. та солдат запасу Порубенко Р.О.  були нагороджені грамотами та відзнаками.

   Нагородження провели: заступник голови Шполянської РДА Ольга Шпиця та ТВО військового комісара Шполянського РВК підполковник Сергій Кільченко.« повернутися до списку новин