Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Осипаються дні пелюстками, непомітно спливають роки…

Дата: 19.10.2018 15:32
Кількість переглядів: 307

   В ці сонячні, теплі, погожі дні щирі слова привітань з нагоди прекрасного 90 – річного ювілею приймає шанована сигнаївчанка – Ганна Шамрай.

  Згідно запису у свідоцтві про народження, життєве свято Ганни Павлівни припадає на 18 жовтня, та все ж іменинниця більше схиляється до слів нині вже покійної мами, яка завжди говорила, що Ганнуся народилась в День Покрови Пресвятої Богородиці.

   Від імені голови Шполянської райдержадміністрації Володимира Потапенка, з ювілейним днем народження приїхали привітати довгожительку голова районної ветеранської організації Володимир Пустовіт та сільський голова Сергій Ошовський.

   Щиро поздоровивши ювілярку  та вручивши вітальну листівку, квіти, подарунок та грошову допомогу,  передбачену районною програмою «Турбота», гості поспілкувалися з Ганною Павлівною.

   Бабуся охоче розповіла про свій життєвий шлях. Говорила про дитинство та юність, які припали на воєнні і повоєнні роки. З щемом та біллю згадувала, як у свої 13 років залишилась без мами, яка померла від хвороби, як тато не повернувся з війни. Як з чотирнадцяти  і на протязі довгих  50 років тяжко працювала в місцевому колгоспі

   Де­в’я­но­сто­лі­т­ній ру­біж  Ганни Павлівни Шамрай за­сві­д­чує – ці ро­ки вона про­жила гі­д­но, в усьо­му за­ли­ша­ю­чись лю­ди­ною ве­ли­кої ду­ші і серця.

  Доля Ганни Павлівни мережана нитками величезної віри та любові до Бога та своєї неповторної й багатогранної родини. Сьогодні відрадою і підтримкою  бабусі є три сини, невістки, шестеро  онуків та четверо правнуків. А ще ювілярку знають і поважають її односельці за працелюбну і веселу вдачу, добре і щире серце, життєву мудрість.

  На завершення зустрічі гості побажали трудівниці та берегині родинного вогнища усіляких гараздів, довголіття при доброму здоров’ї, а Ганна Павлівна на знак подяки за увагу та привітання виконала українську пісню.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора