Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Проведено семінар для керівників кадрових служб району

Дата: 07.12.2018 15:31
Кількість переглядів: 215

   6 грудня 2018 року в приміщенні Шполянської районної філії пройшов семінар для керівників кадрових служб району на тему: «Нові стимули для роботодавців у випадку працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та інвалідів».

 Здійснювалось інформування роботодавців з питань зайнятості громадян, неконкурентоспроможних на ринку праці, шляхом компенсації роботодавцю єдиного внеску.

     Метою проведення даного заходу є поліпшення роботи щодо створення в районі  нових робочих місць з використанням механізмів, передбачених Законом України «Про зайнятість населення» та забезпечення державою конституційного права кожної особи на працю, сприяння зайнятості шляхом стимулювання окремих категорій населення, зокрема молоді, до більш активної позиції на ринку праці. В роботі семінару взяли участь представники 15 роботодавців району.

     Під час семінару також наголошувалося на нових формах звітності для роботодавців, що діють з 01 січня 2018 року. Акцентували увагу на професійному навчанні безробітних як засобі підвищення конкурентоспроможності на ринку праці, змінах в нормативно-правовій базі, що регулює зайнятість населення.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора