Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Уряд спрямував на розвиток регіонів 6 млрд. грн

Дата: 17.07.2018 15:29
Кількість переглядів: 196

   Цього року уряд виділив понад 6 млрд.грн. на реалізацію в регіонах соціально-економічних проектів та інвестиційних програм, що сприятимуть розвитку територій. Зокрема, 4,05 млрд.грн. виділені з Державного фонду регіонального розвитку, ще 2,11 млрд.грн. регіони отримають через субвенцію з бюджету.

   Ці кошти будуть спрямовані на будівництво та ремонт різних об’єктів, яких потребують мешканці  конкретного міста, села, ОТГ – дитячих садочків, шкіл, медичних закладів та оснащення їх сучасним обладнанням, на будівництво і ремонт доріг, мереж водопостачання та вуличного освітлення, щоб забезпечити комфортні умови для життя.
   Прем’єр-міністр Володимир Гройсман зауважив: «Ми зберігаємо і підсилюємо, підвищуємо відповідальність місцевих органів влади. З 3,5 млрд до 6 млрд зріс Державний фонд регіонального розвиту. Додатково ми виділили цього року з бюджету ще понад 2 млрд.грн., які будуть спрямовані на будівництво та ремонт об’єктів, потрібних мешканцям міст, сіл та селищ. Будуть модернізовані тисячі нових об’єктів – доріг, шкіл, стадіонів, поліклінік, котелень. Ми будемо допомагати територіям модернізувати інфраструктуру».
   У Черкаській області виділені урядом кошти будуть використані на будівництво, ремонт та утеплення понад двох десятків садочків, шкіл, спортивних об’єктів та об’єктів культури. Зокрема, виділені кошти на:
ремонт спеціалізованої школи I—III ступенів № 6 з поглибленим вивченням іноземних мов в м. Каневі – 1,1 млн грн.
облаштування спортмайданчика в Городищенській ЗОШ № 2 I—III в м. Городище – 1,4 млн грн.
ремонт каналізаційної системи у Мошнівській ЗОШ I—III ступенів с. Мошни – 1,4 млн грн.
реконструкцію обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву в м. Черкаси – 37,9 млн грн.
будівництво стадіону обласної спеціалізованої ДЮСШ олімпійського резерву по в м. Черкаси – 2 млн грн.
ремонт районного центру дитячої та юнацької творчості в м. Корсунь-Шевченківський – 1,1 млн грн.
реконструкцію Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру  імені Т.Г. Шевченка – 10,9 млн грн.
ремонт будинку культури смт. Бабанка, парку, освітлення вулично-дорожньої мережі, встановлення камер відеоспостереження для безпеки місцевих мешканців, будівництво та реконструкція тротуарів – 5 млн грн
   Окрім того, виділені кошти на будівництво та реконструкцію водогонів та об’єктів інфраструктури, зокрема, на:
будівництво водогону у с. Велика Севастянівка Христинівського району – 2,1 млн грн.
будівництво водопровідної мережі в мікрорайоні “Городище” м.  Жашків – 1,2 млн грн.
реконструкція водогону в м. Городище – 1,3 млн грн.
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора