Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Відбулося засідання комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини

Дата: 03.09.2018 15:26
Кількість переглядів: 269

   В Шполянській районній державній адміністрації систематично проводяться засідання комісії з питань захисту прав дитини, основними завданнями якої є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.

    Комісія, відповідно до покладених на неї завдань, розглядає питання, у тому числі спірні, які потребують колегіального вирішення. 
    На черговому засіданні, яке днями відбулося під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Ольги Шпиці розглянуто 3 питання: про доцільність влаштування малолітньої  дитини позбавленої батьківського піклування, під опіку, про визначення місця проживання малолітньої дитини та про надання дозволу органу опіки та піклування на укладення договору оренди земельної ділянки, яка належить на праві власності неповнолітній дитині.

   Підготовлені матеріали детально вивчені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, надані всі необхідні, згідно чинного законодавства, документи для їх розгляду, заслухані заявники, відповідачі та запрошені.

   Підсумувавши кожне питання, членами комісії прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора