Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Навчання молоді - приорітет в роботі Шполянської філії Черкаського обласного центру зайнятості

Дата: 13.09.2018 15:25
Кількість переглядів: 233

   Підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації безробітної молоді під замовлення роботодавців є одним із основних пріоритетних напрямів в роботі  Шполянської районної філії.

   Незважаючи на велику кількість різноманітних професій, актуальними на Шполянщині залишаються  робітничі спеціальності, однією із яких є – тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва. Саме за такою прфесією трьом колишнім безробітним, з числа молоді, було організоване навчання на базі Городищенського навчального пункту ДПТНЗ Черкаського навчального центру Міністерства аграрної політики та продовольства України.

   Серед слухачів був Юрій Мамітько, який в 2016 році в Черкаському ПТУ здобув професію: столяр будівельний. Повернувшись після навчання в рідне село знайти роботу за фахом не зміг і працював підсобним  робітником в СТОВ «Україна», де потрібні були трактористи. Завдяки співпраці роботодавців та фахівців Шполянської РФ  Юрію Володимировичу було запропоновано пройти навчання з подальшим працевлаштуванням  за новою професією, нащо юнак охоче погодився. Після закінчення навчання Мамітько Юрій  отримав права та   свідоцтва про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації і був працевлаштований  в сільськогосподарському товаристві свого рідного селеща. Нині Юрій з великим задоволенням використовує здобуті  професійні навички тракториста та успішно виконує нові обов’язки.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора