Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Одне з найбільших підприємств Шполянщини зустрічало учнівську молодь

Дата: 22.11.2018 15:24
Кількість переглядів: 187

  Сьогодні майбутні випускники приймають для себе важливе рішення – ким стати, яке місце посісти у житті. На жаль, більшість людей, обравши професію за покликанням, стикаються з відсутністю пропозицій з працевлаштування.

   Саме тому фахівці Шполянської районної філії приділяють особливу увагу професійній орієнтації школярів  щодо привернення їхньої уваги до професій, які  є конкурентоспроможними. У рамках акції «Випускник-2019» з метою отримання інформації про актуальні професії на ринку праці, для 21 восьмикласника Шполянської ЗОШ № 1 була організована  професіографічна екскурсія на одне з ведучих підприємств -  ПРАТ «Шполянський завод продтоварів».

   Презентувала підприємство інженер-лаборант Луценко Тетяна Миколаївна, яка надала інформацію про історію створення товариства, основні види продукції, умови праці та відпочинку працівників заводу. Діти з  цікавістю спостерігали за  технологічним процесом виробництва їхніх улюблених чіпсів, халви, ірису та інших солодощів. Юнаки та дівчата мали змогу ознайомитися з такими професіями, як: карамельник, оператор лінії по виробництву харчової продукції, оператор пакувальних автоматів, варник.  На завершення екскурсії учнів пригостили продукцією, за виробництвом якої вони щойно спостерігали в цехах. 

   Слід зазначити, що саме такі профорієнтаційні заходи справляють незабутнє враження на школярів. Про що свідчать їхні слова подяки, за можливість поринути в різноманітний світ робітничих професій, безпосередньо на виробництві.
   


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора